Colofon

Colofon

Hoofdbestuur

Naam Functie Telefoonnummer Email adres
Johan Russchenberg Voorzitter 0223 652471 Voorzitter@mbsov.nl
Henk de Vries Penningmeester/vice voorzitter 06 83969947 Penningmeester@mbsov.nl
Rob van den Akker Bestuurslid Vz.Beheercomm. 0223 651576 Beheer@mbsov.nl
Corné Jacobs Bestuurslid algemeen 0223 651331 CA. Jacobs @mindef.nl
Niek den Daas Bestuurslid algemeen 06 54975541 Publicrelations@mbsov.nl
Marianne Obradovic-Pot Bestuurslid activiteiten 0223 656460 Activiteiten@mbsov.nl
Niek den Daas Secretaris a.i. 06 54975541 Secretaris@mbsov.nl
Gino Slothouber Bestuurslid materialen 0223 656763 G.Slothouber@mindef.nl

Contactadressen

Locatie Naam Functie Telefoonnummer
COÖRDINATIE BEUK 1: Sikko & Saskia Afspraken zaal 0223 657640
COÖRDINATIE BEUK 2: Jan Nebbeling 06 5397 0212
BEHEERCOMMISSIE DUKDALF: Rob van den Akker Voorzitter 0223 651576
BEHEERCOMMISSIE DUKDALF: Gino Slothouber Coördinator onderhoud 0223 656763
BEHEERCOMMISSIE DUKDALF: Martin Kassteen Assistent beheerder 06 2730 2053
DUKDALF: Ria Weistra Agenda beheer 0223 657440
DUKDALF: Henk de Vries Agenda beheer 0223 657440

Telefoonnummers Dukdalf & Afdelingen

Afdeling Telefoonnummer
‘t Vooronder / administratie 0223 657440
Auto Hobby Club 0223 657281
Bar in de zaal 0223 657640
Biljartzaal 0223 657156
Handboogschieten 0223 657644
Muziekbar 0223 657659
Tennisclub “Topspin” Schaapskooi 0223 613077
Toneel 0223 657140
Maarten Bakker zaal 0223 657109
Watersport “Breewijd” Jachthaven 06 1176 2927
Watersport “Breewijd”Winterstalling 0223 657249
Werkplaats 0223 657467

Contactgegevens:

MBSOV,
Postbus 21,
1788 AH Den Helder


KvK nr: 40634867
Rekening nr: NL74 INGB 0007 6142 55